“ТуСтань!” – фестиваль, який надихає і запалює, виховує самоповагу, заворожує та дає крила!


Фестиваль української середньовічної культури “ТуСтань!” щоліта, від 2006 року, скликає прихильників у місце сили – до підніжжя стародавніх скель, де у ХІІ-ХVІ століттях височіла фортеця Тустань.

Це потужне, за своєю енергетикою, дійство на три дні повертає до життя фортецю і цілком стирає часові межі, занурює фестивальників у містику легенд та історію наших предків часів Київської Русі! Музика, танці і співи, лицарські бої та ремесла, середньовічна кухня, духовна територія, театральні, літературні майданчики, воркшопи для дітей та цікаві екскурсії, а ще – лазерне шоу і мандрівка в минуле за допомогою доповненої та віртуальної реальності! Усе це не просто атракції для споглядання, у них може взяти участь кожен з вас!

Кульмінація фестивалю – нічний штурм Фортеці. Це феєричне дійство із сотнями історичних реконструкторів, запаленими смолоскипами, каменеметними машинами і тараном.

У 2020 році через пандемію COVID-19 фестиваль “ТуСтань!” перенесено на літо 2021 року. Більш детальна інформація про фестиваль на сайті https://tustan.com.ua/