IV Міжнародна наукова конференція "Пам'ятки Тустані"

IMG_1709Державний історико-культурний заповідник «Тустань» запрошує до участі у IV Міжнародній науковій конференції

«ПАМ’ЯТКИ ТУСТАНІ В КОНТЕКСТІ ОСВОЄННЯ КАРПАТ У ДОІСТОРИЧНУ ДОБУ ТА В СЕРЕДНЬОВІЧЧІ; ПРОБЛЕМИ ЇХ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ».

Конференція відбудеться 25-26 жовтня 2018 року (Львів – Урич).

Проблема освоєння Карпатського регіону здавна викликає інтерес науковців та має значну історіографічну базу. Проте дослідження часто провадилися відокремлено спеціалістами різних галузей науки. Мета запропонованої конференції – поставити нові наукові проблеми, привернути увагу до означеної тематики та сприяти координації зусиль широкого кола дослідників різних галузей із регіонів України та з-за кордону. Особливу увагу буде приділено проблемам сучасних методик дослідження і музеєфікації пам’яток та їх використання для розвитку місцевих громад.

Тематичні напрями конференції:
• Історія;
• Археологія;
• Етнологія;
• Використання скель та печер у доісторичну добу та в середньовіччі;
• Пам’ятка, туризм і громада: моделі взаємодії;
• Віртуальна культурна спадщина для досліджень, презентації та управління.

Регламент роботи конференції:
• Мови конференції: українська, англійська, польська, російська
• Для подачі заявки на участь слід заповнити он-лайн форму.
• Тези надсилаються на електронну пошту conference@tustan.ua
• Заявка про участь та тези повинні бути надіслані до 15 вересня 2018 року

До початку роботи конференції планується видати збірник тез. Матеріали, виголошенні на конференції, будуть опубліковані у 4-му томі «Фортеця: збірник заповідника «Тустань»».

Проїзд до місця проведення конференції, харчування та проживання учасників здійснюються за рахунок відряджуючої організації.
Організаційний внесок за участь у роботі конференції (друк матеріалів конференції, кава- брейки, переїзди за програмою конференції) складає 300,00 грн.
Організаційний внесок сплачується учасниками при реєстрації або перераховуються на банківський рахунок (реквізити буде надано після подачі тез).

За бажанням учасників оргкомітет може забронювати поселення в готелі поруч із місцем проведення конференції.

Вимоги до написання тез та статті:
Тези та стаття приймаються лише в електронному вигляді (.doc або .docx) за адресою conference@tustan.ua. Максимальний обсяг тез – до 3 сторінок, статті обсягом до 0,5 д.а. (12 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, 14-й розмір, міжрядковий інтервал 1,5, поля сторінки 2 см, без нумерації сторінок). Термін подання повного тексту статі – до 15 грудня 2018 року. Детальний шаблон до написання статті буде надано після подачі тез.

Програма конференції буде надіслана всім зареєстрованим учасникам.

Контакти:
conference@tustan.ua